Álláshirdetés – Anyagtervező – Beszerző

A Cloud Network Technology Kft. – az elektronikai gyártásban piacvezető Foxconn csoport tagja – komáromi gyártó-egységébe, amely számítógépek és szerverek gyártásával foglalkozik, új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Anyagtervező – Beszerző

Feladatok:

  • Anyagtervezés, készletek nyomonkövetése
  • A folyamatos termelés biztosítása, anyaghiányok kezelése
  • Anyagok biztosítása a gyártáshoz
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és a vevővel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Logisztikai, beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelv ismerete
  • Jó kommunikációs, szervezési és stressztűrő képesség
  • Minimum felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS office: outlook, excel)

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • Gyakorlat szállítmányozás szervezésében

Fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzokat

“Anyagtervező” jeligére, bérigény megjelölésével várjuk a toborzas@emea.foxconn.com e-mail címre.