Álláshirdetés – Customer Service Specialist

A Cloud Network Technology Kft. – az elektronikai gyártásban piacvezető Foxconn csoport tagja – komáromi gyártó-egységébe, amely számítógépek és szerverek gyártásával foglalkozik, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Customer Service Specialist

Feladatok:

  • a divízió raktároztató partnereivel, vevőivel való kapcsolattartás
  • vevői igények rögzítése, teljesítésükben való részvétel
  • a divízió szolgáltatási díjainak elszámolása, közlése, ellenőrzése
  • riportok, kimutatások készítése
  • a raktári, logisztikai és vámrészleggel történő kapcsolattartás

Elvárások:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • magasszintű PC felhasználói ismeretek (különösen MS Excel)
  • jó kommunikációs és szervezőkészség
  • külkereskedelmi, logisztikai ismeretek

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség

Amit ajánlunk:

  • karrier és fejlődési lehetőség multinacionális vállalati környezetben
  • szakmai kihívások és felelősségteljes munkakör
  • csapatban történő munkavégzés

Fényképes angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzokat

a következő e-mail címre várjuk:

toborzas@emea.foxconn.com