Álláshirdetés – Folyamattechnikus

A Cloud Network Technology Kft. – az elektronikai gyártásban piacvezető Foxconn csoport tagja – komáromi gyártó-egységébe, amely számítógépek és szerverek gyártásával foglalkozik, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Folyamattechnikus

Feladatok:

  • Gyártósorok (meghajtott és gravitációs görgőpálya és ezek vezérlese) és a gyártosoron lévő szerszámok / berendezések (elektromos csavarhúzó, Zebra nyomtató, pántológép, fóliázógép, doboz-zárogép megfelelő, folyamatos működésének biztosítasa
  • Preventív és korrektív karbantartás
  • Eseti mechanikus segédeszközök készítése, sormódosítás, fejlesztés
  • Tartalék-alkatrész készlet kezelése
  • Új sorok telepítése, régi sorok átépítése
  • Sori nyomaték-csavarhúzók napi ellenőrzése
  • ESD megfelelőség biztosítása (kiépítés, időszakos ellenőrző mérés, karbantartás)

Elvárások:

  • villanyszerelő végzettség (vezérléstechnikai ismeretek vagy érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló végzettség előnyt jelent)
  • MS Office (főleg Excel, Outlook-levelezés) felhasználói szintű ismerete
  • talpraesett, magabiztos attitűd
  • gyors helyzetfelismerés, problémamegoldás, alkalmazkodó képesség

Amit ajánlunk:

  • Karrier és fejlődési lehetőség multinacionális vállalati környezetben
  • Szakmai kihívások és felelősségteljes munkakör

Fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzokat “Folyamattechnikus” jeligére, bérigény megjelölésével várjuk a toborzas@emea.foxconn.com e-mail címre.