Álláshirdetés – IPQC specialista

A Cloud Network Technology Kft. – az elektronikai gyártásban piacvezető Foxconn csoport tagja – komáromi gyártó-egységébe, amely számítógépek és szerverek gyártásával foglalkozik, újonnan induló üzletágába keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

IPQC specialista

(in process quality control)

Legfontosabb feladatok:

  • a gyártási folyamatok minőségügyi felügyelete,
  • napi folyamat és termékauditok elvégzése és dokumentálása,
  • a gyártásban tapasztalt problémák azonnali jelentése az érintett terület és a minőségügyi osztály felé,
  • lehetőség szerint részvétel a gyártási problémák gyors megoldásában,
  • részvétel az azonnali javító intézkedések megfelelőségének ellenőrzésében,
  • a folyamatokkal és termékekkel kapcsolatos tudás szintentartása, folyamatos önfeljesztés,
  • kapcsolattartás és együttműködés a gyártás felügyeletéért felelős osztályokkal (termelés, mérnökség, minőségügy)
  • az új dolgozók elméleti és gyakorlati oktatásának támogatása,
  • problémás esetén azonnali újraoktatások, figyelemfelhívások elvégzése és dokumentálása,
  • belső auditokon történő aktív részvétel,
  • LRB/MRB folyamatokban történő részvétel,
  • kérdéses anyagokról szóló döntés.

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:

  • érettségi vagy szakközépiskolai végzettség
  • nagyon jó kommunikációs készség, precizitás, analitikus gondolkodásmód
  • számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • ISO 9001:2015 ismerete valamint belső auditori végzettség előny

Amit ajánlunk:

  • karrier és fejlődési lehetőség multinacionális vállalati környezetben.
  • szakmai kihívások és felelősségteljes munkakör.

Fényképes magyar  nyelvű szakmai önéletrajzokat