Álláshirdetés – Kontrolling

A Cloud Network Technology Kft. – az elektronikai gyártásban piacvezető Foxconn csoport tagja – komáromi gyártó-egységébe, amely számítógépek és szerverek gyártásával foglalkozik, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Kontrolling munkatárs

Legfontosabb feladatok:

  • Pénzügyi záráshoz kapcsolódó teendők; elhatárolások elkészítése/feladása, főkönyv/analitika egyeztetése
  • Pénzügyi előrejelzések, költségtervek elkészítése, illetve azokban való részvétel
  • Pénzügyi elemzések készítése
  • Pénzügyi auditok támogatása
  • Vevői kapcsolattartás pénzügyi területeken

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Főiskolai vagy egyéb szakirányú végzettség
  • Angol nyelvtudás (legalább középfokú aktív)
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • SAP FI, CO modulok magas szintű ismerete
  • Kezdeményező, önálló, felelősségteljes munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt
  • Szűk határidőkre és pontos munkavégzésre való képesség
  • Kiváló problémamegoldó és analitikus képesség
  • Legalább 3-4 éves releváns területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Karrier és fejlődési lehetőség multinacionális vállalati környezetben.
  • Szakmai kihívások és felelősségteljes munkakör

Fényképes magyar  nyelvű szakmai önéletrajzokat
“Kontrolling munkatárs” jeligére, bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk:
toborzas@emea.foxconn.com