Álláshirdetés – Rendszer technikus

A Cloud Network Technology Kft. – az elektronikai gyártásban piacvezető Foxconn csoport tagja – komáromi gyártó-egységébe, amely számítógépek és szerverek gyártásával foglalkozik, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Rendszer technikus

Feladatok:

  • Termékek összeszerelése, tesztelése
  • A gyártásban/teszten kiesett termékek javítása, hibaelemzése
  • Gyártáshoz kapcsolódó informatikai rendszer üzemeltetése, sorépítésekben való részvétel
  • Információ manuális és elektronikus regisztrálása
  • Visszatérő folyamat – anyag – gép problémák feltárása
  • Részvétel abban a csapatban, amely a javító intézkedések kidolgozásáért felel

Elvárások:

  • Számítógépes hardver és szoftver ismeretek
  • Jó szervezőkészség és megbízhatóság
  • Problémamegoldás, kreativitás, gyorsaság, pontosság és felelősségvállalás
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol nyelvtudás előny

Amit ajánlunk:

  • Karrier és fejlődési lehetőség multinacionális vállalati környezetben
  • Szakmai kihívások és felelősségteljes munkakör

Fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzokat “Rendszer technikus” jeligére, bérigény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk:

toborzas@emea.foxconn.com