Álláshirdetés – Termékmérnök

A Cloud Network Technology Kft. – az elektronikai gyártásban piacvezető Foxconn csoport tagja – komáromi gyártó-egységébe, amely számítógépek és szerverek gyártásával foglalkozik, újonnan induló üzletágába keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Termékmérnök

Feladatok:

  • Az egyes termékek teljes életciklusának követése
  • Új termékek bevezetésének koordinálása
  • Mérnökségi változtatások megvalósulásának biztosítása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a társosztályokkal
  • Gyártási folyamatok meghatározása, optimalizálása

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi szintű mérnöki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Magabiztos MS office ismeretek (Excel, Word)
  • Precizitás
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Jó kommunikációs készség
  • Számítógép architektúrájának ismerete

Előnyt jelent:

  • Hasonló pozícióban, gyártó cégnél szerzett több éves tapasztalat
  • SAP vagy más ERP rendszer ismerete
  • Delphi, Visual Basic vagy C++ programozói nyelv ismerete

Fényképes szakmai önéletrajzokat

Termékmérnök” jeligére bérigény megjelölésével a következő címre várjuk:

toborzas@emea.foxconn.com