Álláshirdetés – Teszt technikus

A Cloud Network Technology Kft. – az elektronikai gyártásban piacvezető Foxconn csoport tagja – komáromi gyártó-egységébe, amely számítógépek és szerverek gyártásával foglalkozik, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Teszt technikus

Feladatok:

  • a mérnökség tesztberendezéseinek, felszereléseinek, a szerverszoba eszközeinek ellenőrzése és karbantartása
  • a teszt területen zajló munkafolyamatok koordinálása aktív részvétellel (pl.: új állomások kiépítése, priorizálás, termékek tesztelése)
  • a teszten kiesett termékek javításában, hibaelemzésében aktív részvétel
  • információ manuális és elektronikus regisztrálása
  • gyártástámogatás, együttműködés a tesztmérnökökkel
  • dokumentálás, oktatás

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • számítógép felépítésének- , komponenseinek ismerete
  • Windows OS-ek legalább felhasználói szintű ismerete
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • csapatmunkában való részvétel
  • három műszakos munkarend vállalása
  • képesség pontos munkára
  • rugalmasság, jó stressztűrő képesség
  • szakmai angol ismerete

Előnyt jelent:

  • műszaki beállítottság
  • különböző aktuális operációs rendszerek (Windows 10/ Linux / Windows Server) magabiztos ismerete
  • szakmai angol magabiztos ismerete

Amit ajánlunk:

  • Karrier és fejlődési lehetőség multinacionális vállalati környezetben
  • Szakmai kihívások és felelősségteljes munkakör

Fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzokat “Teszt technikus” jeligére, bérigény megjelölésével várjuk a toborzas@emea.foxconn.com e-mail címre.