Álláshirdetés – Teszt mérnök

A Cloud Network Technology Kft. – az elektronikai gyártásban piacvezető Foxconn csoport tagja – komáromi gyártó-egységébe, amely számítógépek és szerverek gyártásával foglalkozik, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Teszt mérnök

Feladatok:

  • új projektek kapcsán gyárthatóság előkészítése, tesztberendezések telepítése a vevővel / termék fejlesztőjével együttműködve,
  • teszt folyamatokért és teszt berendezésekért való felelősség; a gyártás és a hibaelemző technikusok szakmai támogatása,
  • FA analízisek elvégzése a külföldi partnerekkel közösen,
  • Munkautasítások elkészítése,
  • Teszt folyamatok fejlesztése, optimalizálása, gyártási folyamatok automatizálásában részvétel.
  • Kapcsolattartás a vevővel.

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi szintű, mérnöki végzettség (villamos vagy IT)
  • PC és Server hardware ismeretek, operációs rendszerek (Linux) naprakész ismerete
  • aktív angolnyelv-tudás, szóban és írásban
  • Programozási ismeretek (C++, Visual Basic, SQL, php ismerete) előny
  • Tesztelés, teszt-fejlesztés terén szerzett munkatapasztalat előny

Amit ajánlunk:

  • Karrier és fejlődési lehetőség multinacionális vállalati környezetben
  • Aktív részvétel egy újonnan induló projekt beindításában
  • Szakmai kihívások és felelősségteljes munkakör

Fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzokat
Teszt mérnök” jeligére, bérigény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk:

toborzas@emea.foxconn.com