Álláshirdetés – Minőségbiztosítási mérnök

A Cloud Network Technology Kft. – az elektronikai gyártásban piacvezető Foxconn csoport tagja – komáromi gyártó-egységébe, amely számítógépek és szerverek gyártásával foglalkozik, újonnan induló üzletágába keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Minőségbizosítási mérnök

Feladatok:

  • A termelési folyamat minőségének biztosítása
  • Napi kapcsolattartás a termelés, a mérnökségi valamint a minőségügyi részleg között
  • Folyamatos minőségügyi fejlesztések koordinálása
  • Bejövő alapanyagok és kiszállításra kerülő termékek minőségellenőrzése és hibaelemzése
  • Belső és vevői auditokon való részvétel

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi szintű mérnöki végzettség (előny: Minőségbizotítás/IT)
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és szervezési képesség, stressztűrés

Előnyt jelent:

  • Elektroniai tömeggyártásban szerzett tapasztalat
  • ISO, Six Sigma, Lean management ismeretek, tréning
  • Programozási ismeretek

Amit ajánlunk:

  • Karrier és fejlődési lehetőség multinacionális vállalati környezetben
  • Aktív részvétel egy újonnan induló projekt beindításában
  • Szakmai kihívások és felelősségteljes munkakör

Fényképes szakmai önéletrajzokat

Minőségbiztosítási mérnök” jeligére bérigény megjelölésével a következő címre várjuk:

toborzas@emea.foxconn.com